02 Mart 2005

Bana ordan 2 kilo özgürlük tart abicim. İyisinden olsun!

Bu nasıl bir iş kardeşim? Özgürlükleri herkes kendi keyfine göre uygularsa ne olur bu milletin hali? Madem yazılan yorumlardan gocunacan yorum özelliğini direkt kapat bitsin olay. bekirimin yazma hakkını elinden alamazsın. "Site benim istediğimi yaparım" diyebilirsin haklısın ama o zamada bende ..... http://alisari.zaxaz.com/index.php/2005/02/23/p157

9 yorum:

Adsız dedi ki...

Ozgurluk karsiti olmasi bir yana gecen gun bana yaptigi buyuk "ozgurluk mudahalesini"den sonra bu adama hic guvenim kalmadi.

Sen ozgurluk ozgurluk de, sonra sosyal muhendislik yap ve milletin ozgurlugune mudahale et. Is mi yani?

Kiniyorum. :P

aliusta dedi ki...

Özgürlük, ağzına geleni söyleyebilmek değildir. Bunu öğrenelim evvela.

Sonra, anonim kimlikler yazan arkadaş, kimsi nesin? Domates misin yoksa, ha :P

Sadettin POLAT dedi ki...

ağzına geleni söylemiş veya söylememiş bırakta ona sen değil biz yani kamuoyu karar versin. :) hem farkında olmalısın ki "ağzına geleni söyleyebilmek" biraz kapalı bir ifade oluyor. her yöne çekmek mümkün. işine nasıl gelirse... eğer özgürlük buysa ben böle özgürlüğün içine sysutils.abort yazarım.

aliusta dedi ki...

Özgürlük diye bir şey var mıdır ve varsa bu ne demektir bana bunu izah eder misin cânım kardeşim.

Adsız dedi ki...

Kınamanda haklıslın sayın anonymous kardeşim. Böylelere gününü göstermek lazım.

Yaaa yazıyı yazan arkadaşla konuştum, olm sen ne yazdın orayada ali sarı gibi bir şahsı böyle bir olaya ittin. Çocuk ağladı yaa. Ali Sarı'nın pire için yorganı yakmaktan başka bir şey yapmadığını söyledi.
Yazık diyorum. 6,50 ytl para mı. Dallanıp budaklandı olay ya. Ali Sarı! Buradan sana sesleniyorum. Ver adamın parasını da olay tatlıya bağlansın. Bütün yazıyı özellikle hikayenin gerçek kısmını sitenizden okudum. Bekir kardeşimize baya bir haksızlık yapmışsınız üstüne üstün gerçekleri kamuoyundan saklamaktan da hiçbir şekilde sakınmamışsınız. Sizler gibi bir hukuk adamına yakışmayan hareketler bunlar.

BEKİR IN, ALİ SARI OUT

aliusta dedi ki...

Bu işin suyu çıktı ya. Aha size özgürlük biraderim. Anonymous Anonymous yazıyorsunuz. Çıkıp adam gibi dursanıza, isminiz cisminiz yok mu sizin?

Hem size giren çıkan ne?

Sadettin POLAT dedi ki...

işte gerçek özgürlük budur. isteyen istediği nickle yazar. hangi nickle yazacağını sana soracak değil elbette. ha Anonymous olmuş ha kinayorums olmuş ne fark eder. size giren çıkan ne cümlesinide size çok yakıştırdım.

cesur yüreğin dediği gibi
freedooooooooooooooooooooooom!

Sadettin POLAT dedi ki...

[quote]Çocuk ağladı yaa[/quote]
bekirin bu tür numaralarına aldanmamak lazım. zeytinyağı gibidir kendisi ama bu alinin yaptığı yanında solda sıfır kalır yane..

Adsız dedi ki...

Bize giren cikan cesitli seyler mevcut. Lakin konumuz bu degil azizim. Konumuz yaptiginiz ozgurluk karsiti girisimlar.

Tabii burada bile iki dirhem ozgurluge katlanamayan bir kisiden ne bekleyebiliriz ki? :P