16 Mayıs 2005

Geri Dön

ansugo.net
Çok sıkıldım. Çok bunaldım. Hakkınızı helal edin Bu işleri bıraktım. Ben kaçtım. Ben gideceğim, adım mutlaka kalacak. Seviyorsanız hayır duası edin. Sevmiyorsanız birşey etmeyin :) Bu mesaj biraz burada durabilir. Bir aya kalmaz yokolur gider. Hepinizi kucaklarım. Sevgiler, Ansugo. (İyi hatırlayın haa :p)
Aklıma ilk gelen bu oldu nedense :)
alışırım zannettiğim yokluğunda acılanmam vazgeçmek zor senin o büyülü tuhaf sıcağından dön demeye utanırım zavallı korkularımdan arkasına saklandığım gururumdan geri dön geri dön ne olur geri dön uzanıp tutuver elimi bir gün utanır diyemem ne olur geri dön olur da bir gün sen de özlersen olur da bir gün sen de gözlerimle buluşmayı istersen uzanıp tutuver elimi bir gün utanır diyemem ne olur geri dön her sey bana seni hatırlatır unutmak isterken utanırım hep o acılı şarkılarda ağlarken bazen bir dost bazen bir çiçekle evime gelirsin her şey seni hatırlatır da yeniden geri dön Sezen Aksu

2 yorum:

aliusta dedi ki...

Bu adamda var bi haller ya dur bakalım yakında çıkar kokusu :)

Anonim dedi ki...

yeryüzünde (geometrik olarak) birisi veya aşkınız size sırtını dönüp kaçabilir bunu engellemeyin.çünkü dünyamız yovarlak olduğu için bir dünya turu atıp yine önünüze dikilecektir.
orda olduğunuz yerde bekleyin sayın geri dön çağrısında bulunanlar